10 Kasım 2015 Salı

Kıs'ın güzelligi ile geri dönüs

Selamlar herkese,
Yıllar olmuş resmen yazmayalı. İş yoğunluğu,bilgisayar eksikliği veeee en önemlisi instagramın hayatlara resmi olarak girmesi ile blog 2.planda kaldı.. Benim ilk göz ağrım olan bu kanalı ve siz takipçilerimi özledim,geri dönmeyi istedim burası bana iyi geliyor her zaman..
Yazılarıma kışın güzelliği ile geri dönüş yapayım dedim,malum saatlerin de geri alınması ile kış mevsimine resmi olarak girmiş bulunmaktayız. Kış bana nedense çocukluğumu hatırlatıyor. Sobanın üzerindeki o güğümde kaynayan suyu,yanında fokurdayan çaydanlığı,annemin ördüğü yün kazağı,kardeşimle yediğimiz salçalı ekmekleri ve odamızdaki yanmış mandalina kabuğu kokusunu hatırlıyorum. Çocukluğum diyorum ama 26 yaşındayım çok eski zaman değil aslında bu bahsedilen ama büyüyoruz sanki beeh.. Şimdiler de ise benim için kış demek, polar sabahlığım,en sıcak çoraplarım,kahvem,kitabım ve az ışıklı odam.. Özlüyor musun diye sorarsanız evet o sobanın arkasına geçmek için kardeşimle yarıştığım küçük günlerimi özlüyorum.. Neyse global dünyanın hızla gelişen sistemine ayak uydurup,iş yerimdem kalan izin günlerimde kahve içip polar hırkalarımla evde avare olmaya devam :)
Hadi kışı sevelim. Biraz kokulu mum,güzel bir kitap,büyük bir kahve ile başlayabiliriz,kim bilir belki de iyi bir yaz için bu kışa ihtiyacımız vardır.. Sevgiler.

 
 

Hiç yorum yok: