4 Nisan 2012 Çarşamba

Baharın müjdecisi yeni parfümler

Uzun ve soğuk bir kışın ardından baharın ılık ve pozitif havasına döndük,tadını çıkarıyoruz. Keyfimize keyif katalım ve baharı müjdeleyen yeni parfümleri inceleyelim ;)Baharın yenilikçi havasına mis gibi yeni parfümler katıldı. Çiçek ve meyve kokulu parfümler başımızı döndürmeden önce biraz inceleyelim :)
Penhaligons Artemisia
Diğer parfüm markaları kadar çok bilinmese de tarihi Viktorya dönemine kadar uzanıyor. Markanın Artemisia isimli kokusu yasemin,sandal ağacı ve nektarin gibi taze notalara sahip.
Fiyatı:375 TLVictoria's Secret Incredible
Victoria's Secret'ın parfümü olur da seksi olmaz mı? Incredible; tatlı armut, manolya ağırlıklı biraz çiçeksi biraz tatlı bir koku.
Fiyatı:129 TLL'éau de Chloé
Saf gül esansı ve narenciye notaları içeren parfüm, Chloé'nin imzası gibi olan üstün bir zarafet ve çekicilik taşıyor.
Fiyatı: 224 TL


Calvin Klein Sheer Beauty
Şeftalili bellini, pembe zambak, kırmızı böğürtlen özü, bergamut, vanilya çiçeği ve yasemin notaları içeren parfüm, oldukça feminen bir kokuya sahip.
Fiyatı: 219 TLGivenchy Le Bouquet Absolu
Yaban çileği, beyaz yasemin, bergamot, sedir ağacı ve misk otu içeren parfüm, romantik ve etkileyici...
Fiyatı: 99 TLKeiko Mecheri Loukhoum
Parfüm, tasarım parfüm butiği La Deese'da satılıyor. Parfümün yaratıcısı Keiko Mecheri'nin Türkiye gezisi sırasında Topkapı Sarayı'ndan ilham alarak tasarladığı Loukhoum, gül ve beyaz badem notalarına sahip. Oldukça farklı ve baş döndürücü bir koku...
Fiyatı: 385 TL

Kokular cidden güzel L'eau de Chloe'yi tavsiye ederim annem kullanmıştı bayılıyorum kokusuna. Ama ben parfüme hiçbir zaman bu kadar para vermekten yana olmadım tamam güzel kokuyosun ohh mis ama Türkiye'de ithal parfüm almak ne yazık ki diğer ülkeler kadar ucuza gelmediği için ben genelde DP'den kullanıyorum parfümleri birebir orjinal beğendiğim kokuyu gidip soruyorum bakıyorum 20 TL'ye alıp çıkıyorum gün boyu ne uçar ne gider :)

Sevgiler,hepinize mis kokulu öpcüükler ;)
3 yorum:

♥мұ»p»r«i»n«č»є«ss dedi ki...

tavsiyen için tşkler canım...parfüm hastalık cidden...güzel kokmak bir ayrıcalık...

decodeniquo dedi ki...

sheer beauty'den ümitliyim.. beauty kullanıyorum ve süper gerçekten :)
hmm bi de loukhoum'dan ;)


decodeniquo.blogspot.com

Adriana dedi ki...

I have Chloe and I am absolutely adiicted ! :) Smells dellicious !

http:/lamodetoujoursavecnous.blogspot.com/