10 Haziran 2012 Pazar

Geçen haftadan...

Bu aralar herşey öyle yoğun geçiyor ki kendime hiç vakit ayıramıyorum:( Şöyle adam gibi oturup bir post hazırlamaya vakit ayıramadım! Nihayet bugün az da olsa biraz vaktim var size instragamdan birkaç bişey yükleyeyim dedim :)


Geçen sezon ürünleri ama bendeki yeri hep özel hep güzel bu hafta kombinime eşlik eden parçalarım :)Hazal candır! Ama Hazalla yemek yemek sinir harbidir! :)Cordon Blue aşırı kalorili bol kaşarlı ve salamlı tavuk sen güzelsin ama seni yedikten sonra 3 saat spor yapmak lazım :)Ben meyveyi severim her çeşidini peki ya siz?Ben&Jerry's iş yerindeki favori dondurmam :)Tırnaklarımı seviyorum ellerimi de seviyorum ama bu saatimi daha çok seviyorum :)Ortaköy tatto büyük caminin orda kime sorsanız bilir Cemil Bey ve ekibi bu işin hakkını veriyor ;)Roma rakamıyla annemin doğum tarihi boynuma yakın yerde hep benimle olucak ne hoş :)

Bu haftadan özet çalıştım,akşam arkadaslarımla vakit geçirdim uzun aradan sonra kafamı toparlamaya çalışmak zormuş... Yemek yedim,tatlı yedim,dövmeciye gittim,müzik dinledim,geçmişi düşündüm,geleceği düşünmeye çalıştım kendimi düşündüm en sonunda bir baktım ki yine aynı yerdeyim...

Sevgi dolu günler hep mutlu kalın ;)

5 yorum:

Adsız dedi ki...

ooo dövme harika yaa!!! Çok mu seviyorsun anneni kızzzz, ya baban?:) Kıskanmadı mı :D
Ayakkabı zevklerimiz hep aynı!!! :)

pembe fiyonk dedi ki...

güzel bir özet olmuş :)dövmen çok güzel cnm

murat sürrealist dedi ki...

resimler mükemmel :)
bu arada Hazalla yemek yemek neden bu kadar zor ki :) hazal duymasın bence :)
bide bende latince bir şeyler yazdırmak istiyorum çok acıyor mu ? :)
saygı ve sevgilerimle :)))

Adsız dedi ki...

vuuuuuu dövme mükemmel canım :)cok kıskandırıcı :) :) :)
sevgiler :)

Venüsün Dünyası dedi ki...

Teşekkür ederim kızlar bu dövmemi bende çok beğendim hepinize öpcüklerrr ;) SED'ciğim annemi seviyorum ama babamı en çok seviyorum o da sevgimi bildiği için kıskanmadı Allahtan :) Murat selam Hazalla yemek yemek zor çünkü herşeye karışıyor duysun kendisi de biliyor bunu :) Dövme konusun da ise şunu söyleyebilirim acısı var evet ama dayanılmayacak bir acı değil bence yaptırabilirsin,sevgiler ;)