19 Kasım 2012 Pazartesi

Ben bu aralar...

Ben bu aralar tedavisi olmayan hastalık gibiyim,bu aralar ne ınstragam özetim var ne de ne giydim postu var zamanı hızlıca ileriye sarmak istesem de buna yetkim olmadığı için sadece sessizce durup geçmesini bekliyorum.


Küllükler dolusu sigara,uyumak için hafif dozda bi sakinleştirici ve sırf sessizlik olmasın diye açtıgım filmler için laptop sizler benim en iyi dostlarımsınız.Artık yeni odamda yalnızım doğduğumuzdan beri ayrı kalmadıgım kardeşimle ayrıldık. Bu karışıklıkta bütün eşyaların kolilenmek üzere oldugu bi an yeni odam henüz objektiflere düşmedi.Göz altı kapakları şişmiş,ağlamaktan yüzü değişmiş bi kızın en normal hali budur sanırım.Meyhaneye gidiyor ve rakı içiyorsan hele birde birlikte sevdiğiniz bir yere gittiysen ve o yoksa inan bana canım orası dünyanın en çekilmez yeri oluyor.

5 yorum:

Life By BambinosS dedi ki...

Sen herşeyin en güzeline layıksın, emin ol herşeyde bi hayır var.. Bu arada o küllükteki rujlu izmarit bana ait olmalı :)

Venüsün Dünyası dedi ki...

İnşallah hayırlısı olur hakkımızda artık öyle avutuyorum ben kendimi, bu arada senden başkasına ait olması söz konusu bile değil mmuuaa!

Life By BambinosS dedi ki...

Seni yerim ulan ! Eşşek gözlü, koca kafalı güzelliğim benim :) Herşey çok güzel olacak, ben inanıyorum!!!

Selma's world dedi ki...

toparla kendini cnm. kardeşin neden gidiyor.

semmma dedi ki...

aşktan nasibini almış ama kalbi kırık herkesin durumu aynı sanırım..