14 Kasım 2012 Çarşamba

Instagram Güncesi Vol / 7

Güneşli bir İstanbul gününden herkese merhabalar!
Bu sabaha kötü bir rüyayla uyandım hala etkisinde oldugumu söyleyebilirim,bu yüzden blogumu açtım ve belki son zamanlarda aktif olmayı bıraktıgım,herşeyden oldugu gibi ondan da soğuduğum ınstagram hesabımdaki son resimlerimi yüklersem ve biraz olsun zaman geçerse kendimi iyi hissedebilirim diye düşündüm. Blogumu seviyorum çünkü burası benim en derin acılarımda vardı,onlar kanattı ben buraya yazdım, onlar ağlattı ben buraya yazdım, onlar acıttı ben yine buraya yazdım. İyiki sizler varsınız... Bazen hiçbirşey yapamaz ve sadece zamanın geçmesini beklersin çünkü bana dediler ki ''zaman güzelim zaman tek caresi zaman'' bekliyorum işte öyle amaçsızca... Zaman geçsin,ben daha az üzüleyim...


Çok sevdiğim ve kendime uygun buldugum bir söz. '' Hep böyle güzel mi gülersin dedi, rakın varsa biraz da ağlarım dedim.''  Bana hep çok güzel güldüğümü söylerler, rakı içersem şu yarım kalmış hikayemle cok güzel ağladıgım da dogrudur.Evet yalan yok sigarayı daha çok içmeye başladım.Kurduğum tüm hayallere rağmen değişmeyen dünya ne acısın sen...Hava yağmurlu,sen mutsuzsan şarap iç güzelim yanlızlıga iyi arkadaş oluyor.Kazaklar giyilmeye,sıcak çaylar içilmeye başladıysa merhaba kış.Kahve,dvd,polar pijamalar ve ruh halim.Bu okudugunuz bir iç dökümüdür. Deles vardı hatırlar mısınız eski postlarımda derin bir hikayesi vardı,sana aşk olsun cidden aşk olsun!...ve sonra geri kalan herşey için bir sigara daha yaktım.Ruh halimi hiç iyi görmüyorum evet.Ahh anneler...Çay,kahve,sigara,alkol böyle giderse çok yaşamam.


Deri pantolon,sneakers filan bunlar hep modanın işi. :)Şişmiş gözlerimi gizlemeye çalıştıgım makyajım yeterli kalmamış sanırım.Kahveee!Parmağımdaki Love, omzumdaki doğum tarihi, kolumdaki yazıdan sonra şimdilerde belime yaptırmak istediğim bişii var ilerleyen zamanlar da belki bir post gelir dövmelerimle ilgili.İnstagramdaki iyi geceler dünya resmimden sonra postuma burada son verir hepinizi sevgiyle öperim!

Güzel sürprizler yaşayacağınız keyifli bir gün olsun! <3

4 yorum:

Elidaa dedi ki...

İç dökme bölümü süpermiş....

Samira's Life and Style dedi ki...

böyle postları çok seviyorum insanların hayatlarından kareler :)

bu arada bloğuma çekilişe beklerim :)
http://samiraslifeandstyle.blogspot.com/2012/11/cekilis-mango-canta.html

Ayshe Rose dedi ki...

sigara disinda her sey guzel :)
annenin mesajina ise bayildim :)))

http://www.stylishtimes.net

want more fashion dedi ki...

kareler harika özellikle parmaginda ki LOVE yazisini sevdim :)