14 Mart 2012 Çarşamba

Hoş Fikirler ;)

Geçen sonbaharın vazgeçilmezlerinden olan yün hırkalar bence bir türlü gelmek bilmeyen ilkbahar içinde uygun olucak gibi gözüküyor baksanıza şu havalara hep yağmur hep soğuk :(
Hafif bol kesim bir hırkanız varsa Kot pantolonlarınızla, eteklerinizle, taytlarınızla da gönül rahatlığıyla kombinleyebilirsiniz.İçine ince bir atlet giymeniz bile yeterli olur.Ayakkabı olarakta fotoğraftaki gibi süet makosenlerden giyebilirsiniz,yada aynı tonlarda babette uygun olur diye düşünüyorum.
Makyajınızıda mümkün olduğu kadar hafife kaçın. Makyajınızı sahneye çıkacakmış gibi abartılı yaparsanız, kombinle çok alakasız bir imaj elde edip, kombinin tüm havasını kaçırırsınız.


                        

İşe giderken ne giysem?
Bu kötü havalarda işe giderken ne giyeceğimi bilemiyorum, gardırobun karşısında bir sürü zaman geçiriyorum diyenlerdenseniz, size ilham verebilecek bir kombin olabilir bu :)
Gömlek, bir iş kadınının en büyük kurtarıcısıdır. Sizin için iki farklı gömlek ekledim. Klasikleşmiş beyaz gömlek ve sezon trendlerini yansıtan puantiyeli gömlek. Her iki gömleği de yüksek belli lacivert bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Pantolonunuzun paçalarının çok geniş olmamasına dikkat edin, paçalarınızın çamura bulanmasını eminiz ki siz de istemezsiniz.
Topuklu ayakkabısız olmaz diyenlerdenseniz bu tonlarda bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.Ben LC'den aldığım aynı renk düz ayakkabım ile kombinlemeyi düşünüyorum :)
Çan Etekler:)
Çan etek sezonun en  favori parçaları arasında yerini aldı bile.Çan eteğinizi hem işe giderken, hem arkadaşlarınızla dışarı çıkarken yani kısacası günün her saat diliminde kullanabilirsiniz.
Cıvıl cıvıl bir tarz yaratmak istiyorsanız seçiminizi çingene pembeden yana kullanabilirsiniz. Daha klasik bir görünüm için koyu renk bir çan etek tercih edebilirsiniz.
 Floral desenli bluz giydiğinizde ayakkabı tercihinizi tek renkten yana kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde, tarzınızda karmaşa yaratabilirsiniz.
Kombininize uygun aksesuarlarla da stilinizi tamamlayabilirsiniz. Çan etekler kalça problemi olan kadınların korkulu rüyası olsa da, hanım hanımcık görünmenin yolu onlardan geçiyor. 

Hiç yorum yok: