16 Mart 2012 Cuma

Kadınlar Meyhanesiii

70'li ve 80'li yılların kadınlar matinesi konsepti Mart ayı boyunca devam ediyor. İstanbul'un farklı restoranları 21 Mart ve 28 Martta Kadınlar Meyhanesi olarak kapılarını açacak. Tabii sadece kadınlara ;)


Amaç "Meyhanenin hiç olmadığı kadar şık, muhabbetin de alabildiğine güzel olduğu bir kadınlar gecesi" yaşamak. 21 ve 28 Mart'ta da anlaşmalı restoranlarda kadınlara özel menüler sunulacak. Fasıl ekibi ve falcılar 21 Mart’ta Kumkapı ve Samatya’da Kadınlar Meyhanesi çerçevesinde anlaşmalı noktalarda kadınlara keyifli dakikalar yaşatacak.

Kadınlar Meyhanesi’nin hayata geçeceği anlaşmalı restoranlar arasında Beyoğlu’nda Peymane, Şahika Meyhane ve Asmalı Pera; Samatya’da Forsa Balık, Sedir, Sarıgül, Kuleli, Günbilir ve Ali Haydar İkinci Bahar; Mecidiyeköy’de Elmalı Meyhane; Yeniköy’de Kavak Balıkçısı; Kumkapı’da ise Çapari Arif, Kırlangıç, Valentino Kartallar, Okyanus, Ege, Kırmızı Karides, Sandal, Kumkapı Deniz Kızı, Hoş Seda ve Patara var.

Şimdi Kadınlar Meyhanesi için hemen organize olma zamanı. Sevdiğiniz, özlediğiniz tüm kadın arkadaşlarınızla aynı masada, uzun, keyifli bir sohbette buluşturmak için bundan iyisi olamaz. Restoranlardan dilediğinizi seçin, rezervasyonunuzu hemen yaptırın ve mart bitmeden bu özel meyhane gecesinin keyfini çıkartın.
Restoranlarla ilgili detaylı bilgi ve telefon için tık tık :)

2 yorum:

deniz saatçioğlu dedi ki...

Aaa aüpermiş, hiç haberim yoktu, teşekkürler

denizsaatcioglu.blogspot.com

Venüsün Dünyası dedi ki...

Ne demek efenim ben teşekkür ederim :)